1. Одне число втричі більше за друге, а їх різниця дорівнює 132. Знайдіть ці числа. 2. Довжина

прямокутника в 4 рази більша за його ширину, а пириметр дорівнює60 м. Знайдіть площу прямокутника.3. Магазин продав за 3 дні 460 кг овочів. За перший деньбуло продано овочів на 20 кг менше, а за третій- в 1,2 раза більше, ніж за другий. Скільки овочів продав магазин за кожний день окремо?допоможіть мені будь-ласка мень через час здавати

Ответы на вопрос

Отвечает Елизаров Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) x=3y

x-y=132

3y-y=132

y=66

x=198

2) 2*(x+4x)=60

5x=30

x= 6 м

y=24м

S= 6*24= 144 м²

3) (x-20)+x+1,2x=460

3,2x= 480

x=150 во второй

x-20= 130 в первый

1,2x= 180  в третий