Периметр трикутника 10,7см.Перша сторона трикутника у 2рази більша від другої,а третя-менша за

першу сторону на 1,3см.Знайдіть сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Логачева Полина.

Ответ:

х см- довжина другої сторони

2х- довжина першої сторони

2х-1,3- довжина третьої сторони

складаємо рівняння

2х+х+2х-1,3=10,7

5х=12

х=12/5

х=2,4 см-  довжина другої сторони

2,4*2=4,8 см довжина першої сторони

4,8-1,3=3,5 см довжина третьої сторони

Пошаговое объяснение: