Отними дробь с смешанного числа. Введи числитель. 1 /1/14 - 2/7 = 14 .


Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

Ответ:

может 1 1/14-2/7=14

єсли так тогда

переводимо дроби

15/14-2/7=14

11/14=14

робимо перехрестне множиння виходить

11=196

і рівність є хибною адже ліва і права частини відрізняються