Куртка коштує 4000 грн. Під час весняних знижок ціну куртки знизили на 20%. Восени ціну куртки

знову підвищили на 20% . Якою стала ціна весною? Якою стала ціна після двох змін?

Ответы на вопрос

Отвечает Бакалиус Юля.

Ответ:1440грн

Пошаговое объяснение:

Розв’язання 

100-20=80 (%) – ціна після знижки у (%)

1500·0,8=1200 (грн) – ціна після знижки у гривнях; 

100+20=120 (%) – ціна після підвищення у відсотках;

1200·1,2= 1440 (грн.) – ціна після підвищення у гривнях.

Відповідь. 1440 гривень.