СТРОЧНОООООО НАДООО!!!!!!!!!!!!! Ціна костюма становила 1400 грн. Спочатку його ціну підвищили на

15%, а потім нову ціну знизили на 15%. Якою стала ціна костюма після цих змін?

Ответы на вопрос

Отвечает Пронюшкина Полина.

Ответ:1368,50 грн.

Пошаговое объяснение:

1400/100=14*115=1610

1610/100=16,1*85=1368,5 грн.