Өрнектердің мәнін есепте.Барлық мәнінің қосындысын тап , сонда Н.Носовтың Дымбілмес күн сәулелі

қалада деген кітабінің қай жылы жазылғаның білетін боласың. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Паша.

Ответ:

125*12=1500, 3528÷36=98, 9000÷25=360