периметр трикутника дорівнює 144см а довжина сторін відносяться як 9,11,16.Знайдіть сторони

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Kochepasova Veronika.

Ответ:

Ответ:

36 см; 44 см; 64 см

Пошаговое объяснение:

Р=144 см

Сторони відносяться как

9:11:16

1)9+11+16=36

2)144:36=4

3)4*9=36 см. перша сторона трикутника

4)11*4=44 см друга сторона трикутника

5)16*4=64 см третя сторона трикутника

Відповідь: 36см; 44см; 64см

Пошаговое объяснение: