Із 40 га зібрвли 52000 ц картоплі а з 10 га - 1800 ц картоплі .Обчисліть середню врожайнісьть

картоплі на цих ділянках.

Ответы на вопрос

Отвечает Серкин Андрей.

Відповідь:

1076 центнерів з гектара - середня врожайність

Покрокове пояснення:

1. 40+10= 50(га) - площа обох ділянок

2.52000+1800=53800(ц)- всього зібрано картоплі

3. 53800:50=1076 ц/га -середня врожайність