Накресли прямокутник, площа якого дорівнює 36 см2,а довжина12 см. Обчисли периметр прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Буланбаев Еркебулан.

1). 36:12=3 (см) - ширина прямокутника

2). (12+3)×2=30 (см) - периметр прямокутника


Отвечает Лебедева Настя.
+-+-+-++-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-++-+-+