Забор имеет длину 8 м, а ширину 2 м. Четвёртую часть забора покрасил Дядя Фёдор, а остальную часть

его друзья. Сколько кв.м забора покрасили кот Матроскин и пёс Шарик?

Ответы на вопрос

Отвечает Партолина Анна.

паркан з довжиною 8м та шириною 2м має площу 2*8=16м², нам відомо що 1/4 частину паркану покрасив Дядя Федір тобто 16/4 = 4м² тоді получається що його друзі це Матроскін та пес Шарік вони покрасили 16-4 = 12м²

ВІДПОВІДЬ: 12м²