Накресліть прямокутник ,довжина якого 4 см,а ширина 3,5 смзнайдіть його площу і периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алина.

Ответ: Периметр=15см Площа=14см²

Пошаговое объяснение:

а – 4 см

b – 3,5 см

Периметр = (a+b) × 2

Периметр = (4+3,5) × 2=15 см

Площа = а×b

Площа =4 × 3,5 =14см²