Для літнього оздоровчого табору купили кількакоробок печива, по 2 кг в кожній. Першого

днявикористали 6 кг печива і ще залишилося 12 кг.Скільки коробок печива купили?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пескова Соня.

1) 12+6=18(кг печ.) -куплено всього

2) 18:2=9(короб.) -було куплено

Відповідь:всього було куплено 9коробок

Отвечает Миронов Рудольф.

Ответ:

1) 12+6=18(кг печ.) -куплено всього

2) 18:2=9(короб.) -було куплено

Відповідь:всього було куплено 9коробок

Пошаговое объяснение: