ліва частина якого є різницею чисел х і 6, а права - число 10. Перевірте, чи є число 16 коренем

цього рівняння, допоміжіть

Ответы на вопрос

Отвечает Воротилин Кирилл.

Ответ: 16 є коренем цього рівняння

Пошаговое объяснение:

х-6=10

х=10+6

х=16

Отвечает Кулак Миша.

Пошаговое объяснение:

x-6=10

x=10+6

x=16

а что би проверить мы берём в место x ставим 16

16-6=10