[172. Застосуйте властивості додавання при обчисленні: 1) (146 + 322) + 178;3) 625 + 481 + 75 +

219;2) 784 + (179 + 116);4) 427 + 88 + 203 + 102.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скорогонова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)(146+322)+178=322+(146+178)=646

2)784+(179+116)=(784+179)+116=1079

3)625+481+75+219=(625+75)+(219+481)=1400

4)427+88+203+102=(427+203)+(88+102)=820

или

1)(146+322)+178=146+(322+178)=646

2)784+(179+116)=(784+116)+179=1079

3)625+481+75+219=(625+75)+(219+481)=1400

4)427+88+203+102=(427+203)+(88+102)=820