172. Запишіть рівняння прямої у вигляді у = kx + l та знай- діть її кутовий коефіцієнт:1) 3х + y

+ 7 = 0; 2) 5x - 2 - 9 = 0.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белокуров Никита.

Ответ:

у=-3х-7 11 = 5х

Пошаговое объяснение:

1) 3х + y + 7 = 0

у=-3х-7

2)  5x - 2 - 9 = 0

11 = 5х