7. Підкресли ключові слова в задачі. Розв'яжи задачу,За зразкову службу нагородили 200військових,

кожного однієювідзнакою. Медаллю «Зірка пошани»орденом «Патріот Украни»нагородили 150 військових. Орденом«Патріот України» і знаком «Народнігерої» - 140 військових. Скількивійськових отримали кожну з цихвідзнак?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

200-140=60 (Зірка пошани)

200-150=50 (Народний герой)

200-(60+50)=90 (Патріот України у двох групах)

Пошаговое объяснение: