Ширина прямокутника дорівнює 24см що становть 2/3 його довжини Знайти периметр та площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Успасских Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

так як ширина = 24 см то довжина =(24/2)*3=36 см

Периметр = 2*(24+36)=120см

площа=24*36=864см²

Отвечает Питерская Елена.

24 * 3/2= 36 довжина

24*36=864 площадь

(24*2)+(36*2)=48+72=120 периметр