Қосудын темірлік қасиетін қолданып есепте (3/28+ 5/7)+1/28​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Максим.

Ответ: Сәлем! (3/28+5/7)+1/28=6/7.

Пошаговое объяснение:1) (3/28+5/7)=23/28,

2) 23/28+1/28=6/7.