ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Господиня купила рожевих і білих грейпфрутів по 17 грн і по 12 грн за

кілограм. За всю покупку вона заплатила 69 грн. Скільки куплено грейпфрутів кожного виду, якщо рожевих куплено на 1 кг більше, ніж білих?

Ответы на вопрос

Отвечает Даниленко Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

17x+12y=69

x-y=1

x=y+1

17*(y+1)+12y=69

17y+17+12y=69

17y+12y=69-17

29y=52

y=52/29

y=1 23/29 kg

x=1 23/29+1

x=2 23/29 kg