Три бригади зібрали 1680 кг цибулі. Перші бригада зібрали 3/4 усієї цибулі, друга - 2/3 решти.

Скільки цибулі зібрала третя бригада?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1680*3/4=1260 кг зібрала перша  бригада

2)1680-1260=420 кг решта

3)420*2/3=280 кг зібрала друга  бригада

4) 1680-1260-280= 140 кг зібрала третя бригада