Чотири бригади зібрали 1680 кг цибулі. Перша бригада зібрала усієї цибулі, друга – 35% решти, третя

– в 1 раза більше, ніж друга. Скільки цибулі зібрала четверта бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Нехай х кг цибулі зібрала четверта бригада.

Залишок цибулі після збирання першою бригадою буде 1680 - 1680 * 1 = 0 кг.

Залишок цибулі після збирання другою бригадою буде 0 - 0.35 * 1680 = 0 - 588 = 588 кг.

Значить, третя бригада зібрала 588 * 1 = 588 кг цибулі.

Залишок цибулі після збирання третьою бригадою буде 588 - 588 * 1 = 0 кг.

Отже, четверта бригада зібрала 0 кг цибулі.