6. З 12 кг пластмаси виробляють 32 однакові труби. Скільки таких труб можна отримати з 9 кг

пластмаси?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошкина Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

12/9 = 32/х

х = 9*32 / 12

х = 288/12

х = 24

Ответ: 24 трубы