рис двух ґатунків ціною 18 грн за кг та 33грн за кг готують на продаж. скільки кілограмів рису

кожного ґатунку потрібно взяти щоб отримати 10 кг суміші ціною 27 грн за кг ? 5-6 клас СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Терехов Влад.

Ответ:

х+у=10

18х+33у=10×27

Пошаговое объяснение:

у=10-х

18х+33×(10-х)=10×27

18х-330-33х=270

18х-33х= 270-330

-15х=-60

х=-60÷(-15)

х=4 кг

у=10-4=6 кг