Рис двох гатунків ціною 18 грн/кг і 33 грн/кг готують на продаж.Скільки кірограмів рису кожного

гатунку потрібно взяти,щоб отримати 10кг суміші ціною 27 грн/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева София.

условие:

x+y=10

18x+33y=10*27

решение:

y=10-x

18x+33*(10-x)=10*27

18x+330-33x=270

18x-33x=270-330

-15x=-60

x=-60/(-15)

x=4 кг

y=10-4=6 кг

проверка:

4+6=10 кг

18*4+33*6=270 грн

270/10=27 грн/кг