Із першої ділянки зібрали 28 мішків картоплі,а з другої-23 таких самих мішки,причому з другої

ділянки зібрали на 250 кг менше,ніж із першої.Скільки кілограмів картоплі з кожної ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Довженко Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо на скільки меньше мішків картоплі зібрали з другої ділянки

28 - 23 = 5 мішків

Знайдемо скільки картоплі в одному мішку

250:5=50  кг

Тепер знайдемо скільки кг картоплі з кожної ділянки

28*50=1400 кг  з першої ділянки

23*50=1150 кг з другої ділянки