Superiod ЗадачаТри сім'і зібрали 10.480кг зерна. І і ІІ родини разом зібрали 8.350кг, а IIі ІІІ

родини - 6.180кг. Скільки кілограмів зерна зібрала кожна родина ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Ника.

Ответ:

1)10480-8350=2130кг третья родина

2)6180-2130=4050кгдруга родина

3)8350-4050=4300перша родина