Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 6 см, довжина - в 3 рази більша за його ширину, а

висота - на 8см менша від його довжини. Знайдіть об'єм паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Гуслистый Стас.

Ответ:

Формула об’єму прямокутного паралелепіпеда:

V = a·b·c, де a - довжина, b - ширина, c - висота

Якщо ширина 6 см, а довжина в 3 раз більше, значить:

a=b= 6 см

Знайдемо висоту:

c = a·36÷100 = 6·0,36 = 2,16 см

Знайдемо об’єм:

V = 6·6·2,16 = 77,76 см³

Відповідь: 77,76 см³

Пошаговое объяснение: