Спростіть вираз 23y + 16y + 21у - 59 і знайдіть його значення, якщоу= 50.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ошвинцева Марина.

23y + 16y + 21y - 59 = 60y - 59 \\ 60 \times 50 - 59 = 3000 - 59 = 2941