Не використовуючи побудови, знайти координати точок перетину графіків функцій у=-4х2 і у=2х​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Юлия.

Ответ:

Две точки (0;0) и (-1/2;-1)

Пошаговое объяснение:

-4х^2=2х

-4х^2-2х=0

х(-4х-2)=0

х1=0; -4х-2=0 ; -4х=2; х2=-1/2

При х1:

у(х1)=2*х=2*0=0

Точка пересечения (0;0)

При х2:

у(х2)=2х2=2*(-1/2)=-1

Точка пересечения (-1/2; -1)

***График просто для наглядности