Не використовуючи побудови знайдіть координати точок перетину графіків функцій у= -6х² і у=3х​


Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Валерия.

y=-6x²

з віссю ОХ (у=0):

0=-6x²

6x²=0 |÷6

x²=0

x=0

з віссю ОУ (х=0):

y=-6×0²=-6×0=0

Точка перетину А(0;0)

y=3x

з віссю ОХ (у=0):

0=3x

3x=0

x=0÷3

x=0

з віссю ОУ (х=0):

у=3×0=0

Точка перетину В(0;0)