Знайдіть об'єм куба, якщо периметр однієї його грані дорівнює:32м; 48 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Светлана.

Ответ:1)512 м^3 ; 2)1728 см^3

Пошаговое объяснение:

1) а-сторона

а=32/4=8м

V=8^3=512 м^3

2)

а=48/4=12см

V=12^3=1728 cм^3