Довжина паркану дорівнює 6м 30 см .обчислити, на скільки сантиметрів такий паркан довший за кожну з

дерев'яних рейок, що мають довжину 225 см, 3м і 3м 60 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Морщихина Оля.

Відповідь:

на 405см     на 330см      на 270см

Пояснення:

тому що перша рейка в сантиметрах переведемо довжину паркана з метрів в сантиметри, в 1м = 100см

6м 30см = 630см

з довжини паркану видимаємо довжину рейки та отримаємо на скільки паркан довший за рейку

630-225=405см або 4м 5см

довжину другої рейки теж переведемо у см для ліпшого розрахунку

3м = 300см

з довжини паркану видимаємо довжину другої рейки та отримаємо на скільки паркан довший за рейку

630-300 = 330см або 3м  30см

довжину третьої рейки теж переведемо у см для ліпшого розрахунку

3м 60см =  360см

з довжини паркану видимаємо довжину третьої рейки та отримаємо на скільки паркан довший за рейку

630-360 = 270см або 2м 70см