Периметр трикутника, в якого всі сторони рівні становить 639мм знайди довжину сторін трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Насибуллина Милена.

Ответ:

P = a+b+c

a=b=c=639мм

P=639+639+639=1917мм=191,7см=1,917м