Бір айнымалысы бар сызықтық теңдеу. Мәндес бар сызықтық теңдеулерді шешу. 4-сабақТеңдеуді шеш:

3(2x – 3) – 5(x+ 4) = 2(3x+5) + 5х.​

Ответы на вопрос

Отвечает Овсиенко Алеся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3(2x – 3) – 5(x+ 4) = 2(3x+5) + 5х.​

6x - 9 - 5x - 20 = 6x + 10 + 5x

x - 29 = 11x + 10

11x - x = -29 - 10

10x = -39

x = -39 : 10

x = -3,9