Бір айнымалысы бар сызықтық теңдеу. Мәндес теңдеулер. Бір айнымалысы бар сызықтық теңдеулерді шешу.

5-сабақ 6x + 3(7 – x) = 2(x + 11,5) + 1,5 теңдеуінің түбірін тауып, 4x – 2,7 өрнегінің мәнін есепте. Жауабы: . Артқа Тексеру

Ответы на вопрос

Отвечает Шибанова Владислава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6x + 3(7 – x) = 2(x + 11,5) + 1,5

6x + 21 - 3x = 2x + 23 + 1,5

3x + 21 = 2x + 24,5

3x - 2x = 24,5 - 21

x = 3,5

4x – 2,7 = 4 * 3,5 - 2,7 = 14 - 2,7 = 11,3

ответ: 11,3