Теңдеулерді шешу Теңдеуді шеш. Түбірін жаз.(15+ 19) : х = 68Жауап: х =-АртқаТексеру​


Ответы на вопрос

Отвечает Оргеткин Саша.

(15+19)÷х=68

68÷х = 34

Х= 68÷34=2

х= 2

_____________

68÷2=34

34=34