No1. Площа прямокутника дорівнює 63 см2 Одна зі сторін прямокутника дорівнює 6см. Знайдіть другу

сторону прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Иван.

10,5см

S=a*b

Одна з сторін нам відома та площа. Підставимо

63=6*b

Вийшло рівняння

b=63÷6

b=10,5 см