Вкладник поклав до банку 5 000 грн під 6% річних. Скільки грошей отримає вкладник через 2 роки?

Срочно, пожайлуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Деев Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5000 грн - 100%

     х грн   - 6%

х=5000*6%:100%

х= 300 грн отримає за перший рік процентну ставку

5000+300=5300 грн отримає за перший рік

5300 грн - 100%

    х грн   -  6%

х= 5300*6%:100%

х= 318 грн отримає за другий рік процентну ставку

5300+318=5618 грн отримає вкладник через 2 роки