Обчисліть кількість речовини Алюміній оксидуA1203, якщо його маса дорівнює 2,04 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Олеся.

Ответ:

0,02 моль

Объяснение:

n(Al2O3)=m(Al2O3)/M(Al2O3)=2,04/102=0,02 моль