З однієї ділянки школярі зібрали k кг картоплі, з другої - на 248 кг менше, ніж з першої,а з

третьої - на m кг менше, ніж з другої. Скільки кг картоплі школярі зібрали з третьої ділянки? Скласти вираз і обчислити його значення, якщо k = 1435 кг, m= 98.

Ответы на вопрос

Отвечает Исабек Алиби.
1ділянка- k кг
2ділянка-k-248
3ділянка-(к-248)-m
k=1435 m=98
(1435-248)-98
1) 1435-248=1187
2)1187-98=1089
Відповідь:1089