Виконай дії сім цілих 421 додати дві цілих одну 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Мевша Аркадий.

7 4/21 + 2 1/6 = 7 8/42 + 2 7/42 = 9 15/42 = 9 5/14

Пояснения:

4/21 = 8/42 - доп. множ. 2

1/6 = 7/42 - доп. множ. 7

15/42 = 5/14 - сократили на 3

Ответ: 9 целых 5/14.