Iз 60 кг свiжих слив отр отримують 21 кг сушених. Скiльки кiлограмiв свiжих слив потрiбно вщяти щоб

отримати 35 кг сушених?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Ваня.

Ответ:

100 кг

Пошаговое объяснение:

60 кг свіжих ----- 21 кг сушених

х   кг свіжих ------ 35 кг сушених

х=60*35:21=100

Треба взяти 100 кг свіжих слив.

Отвечает Саваровский Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

21/35 = 60/х

х = 35*60 / 21

х = 2100/21

х = 100

Ответ : 100 кг