З 150 кг свіжих слив отримують 18 кг сушених.Скільки треба взяти свіжих слив,щоб отримати 15 кг

сушених слив.

Ответы на вопрос

Отвечает Топчег Кирюша.

Ответ:

125 килограмм.

Пошаговое объяснение:

Пропорция.

150 свежих слив = 18кг сушёных.

х свежих слив = 15кг сушёных.

х свежих слив = 15 * 150 / 18 = 2250 / 18 = 125кг.