Точка А належить відрізку CD=36 см. Знайдіть довжину відрізка СА, якщо різниця між AD і АС дорівнює

8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёва Элина.

Ответ:

12 см, 24 см.

Объяснение:

Нехай АD=x см, тоді АС=2х см. Маємо рівняння:

х+2х=36

3х=36

х=12.

АD=12 см, АС=12*2=24 см.

Отвечает Новак Милена.

Ответ:

AD=14

AC=22

Пошаговое объяснение:

(36-8):2= 14 довжина коротшого выдрызка, наприклад AD

14+8=22 Довжина AC