Із міста AiB, відстань між якими 420 км, одночасно виїхали назустріч один одному два автомобілі.

Швидкість одного з них 70 км/год, а другого — 75 км/год.Яка відстань буде між автомобілями через t год? Складіть вираз для розв'язаннязадачі та знайдіть його значення, якщо t= 1,5 год, 2 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Привалова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

75+70= 145 км/год швідкість зближення

145*t =145t  відстань яку проїхали  за t годин

420- 145t відстань яка буде між автомобілями через t год

420-(75+70)*1,5 = 202,5 км відстань яка буде між автомобілями через 1,5год

420-(75+70)*2 = 130 км відстань яка буде між автомобілями через 2 год