Скільки кілометрів проїхав мотоцикліст, якщо ⅚ подоланого шляху становить 65км? це дуже важливо

бо це Контрольна а я нічого не розумію

Ответы на вопрос

Отвечает Баёк Дмитрий.

Ответ: проехал 65*6/5=13*6-60+18=78 км.

Пошаговое объяснение: