один мотоцикліст був у дорозі 5 годин, а другий 3 години. другий мотоцикліст проїхав на 18 км

менше, ніж перший. скільки кілометрів проїхав кожний мотоцикліст, якщо вони рухалися з однаковою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Грущинский Даниил.

Ответ:

1) 5 - 3 = 2 (год),на которые приходятся 18 км

2) 18 : 2 = 9 (км/год) - скорость каждого

3) 9 * 5 = 45 (км) - проехал один мотоциклист

4) 9 * 3 = 27 (км)

Ответ: 45 км проехал один мотоциклист; 27 км проехал другой.

Пропорция:

27 : 3 = 45 : 5

Пошаговое объяснение:


Отвечает Иванов Миша.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

18/(5-3)*5=45

18/(5-3)*3=27