Сума катерів прямокутного трикутника 23см в гіпотенуза 17 см знайти катети​


Ответы на вопрос

Отвечает Щемерова Дарья.

Ответ:

15 см і 8 см

Пошаговое объяснение:

Нехай гіпотенуза с=17 см, катет а=х см,  катет в=23-х см. Тоді за теоремою Піфагора

17²=х²+(23-х)²

289=х²+529-46х+х²

2х²-46х +240=0

х²-23х+120=0

По теореме Виета х=15  х=8