Турист має пройти 12 км. Він про- йшов 1 - 3цієї відстані. Скільки кіло-метрів залишилось пройти

туристу? Помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Большаков Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12 * 1/3 = 12/3 = 4 (км) - прошёл

2) 12 - 4 = 8 (км) - осталось пройти