На початку року в мотосекці записалося 45 спортсменів.Протягом року 16 спортсменів вибуло, але

натомість прийшло 37 новачків. Скільки мотоциклістів у секції?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

66 мот.у секции

Пошаговое объяснение:

45-16=29

29+37=66

Отвечает Глазко Карина.

Ответ:

66 мотоциклістів

Пошаговое объяснение:

На поч. - 45 мот.

Вибуло - 16 мот.

Прийшло - 37 мот.

Розв'язання:

1) 45 - 16 + 37 = 66 (мот.) - зараз у секції.

Відповідь: 66 мотоциклістів зараз у сейції